pielęgnacja twarzy​

anna mikosz

Mezoterapia Mikroigłowa BDR

Metoda BDR [Beauty Defect Repair] jest polecana przez lekarzy specjalistów na całym świecie jako alternatywa zabiegów chirurgii estetycznej. Zabiegi oparte są na zasadzie mezoterapii mikroigłowej dając nadzwyczajne efekty regeneracji skóry, likwidacji zmarszczek i odnowy produkcji kolagenu. Mezoterapia BDR jest techniką medyczną, w której stosujemy jednorazowe końcówki i standaryzowane preparaty, a perforacja naskórka odbywa się w sposób bezbolesny i bezkrwawy [zabiegi wykonuje się nawet na skórze naczyniowej]. Zabiegi wykonywane są przy pomocy specjalnie opracowanych kosmetyków przez firmę BDR.

Mezoterapia BDR bazuje na odkryciu techniki, pozwalającej wprowadzać składniki aktywne dokładnie do miejsca, w którym powinny działać. Skóra stanowi naturalną barierę ochronną, w mniejszym lub większym stopniu utrudniającą wnikanie aplikowanych preparatów kosmetycznych. Dzięki mikroperforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw.

Pozwala to na osiągniecie efektu liftingu, wzmocnienia struktury i elastyczności skóry.

Mezoterapia BDR jest bardziej skuteczna i wydajna, ponieważ stosujemy zaledwie kilka, niezwykle precyzyjnie dozowanych preparatów. Dzięki temu, praca z BDR jest bardziej przyjazna środowisku.

Mezoterapia Mikroigłowa BDR

350 zł