MASAŻE I RYTUAŁY SPA​

anna mikosz

Masaż relaksacyjny

 Masaż relaksacyjny 

Żyjesz w ciągłym biegu? Bezustannie czujesz się przemęczony? Masaż relaksacyjny, który wykonujemy w Naszym Gabinecie, to znakomity sposób na chwilę wytchnienia, relaksu i odprężenia. Dzięki płynnym, delikatnym i łagodnie ugniatającym ruchom, Masaż relaksacyjny odpręża cały Twój organizm, przynosząc ukojenie ciału i duszy.

Relaksacyjny Masaż całego ciała pozwala Ci zwolnić tempo i cieszyć się chwilą obecną, w pełni zatapiając się w rozkosz wrażliwego dotyku. Jeśli zmagasz się z codziennym stresem i napięciami, masaż relaksacyjny jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego warto skorzystać z masażu relaksacyjnego

Inne z korzyści, wypływających z masażu relaksacyjnego to m.in.: Relaksacyjny Masaż całego ciała, wykonywany przez specjalistów, pozwala zwolnić tempo i cieszyć się chwilą obecną, dzięki czemu można w pełni zatopić się w rozkoszy wrażliwego dotyku. Obniżenie poziomu napięcia Przywrócenie organizmowi naturalnej harmonii i energii Zapewnienie odprężenia po stresującym dniu pracy i umożliwienie regeneracji psychicznej Masaże relaksacyjne pobudzają produkcję endorfin w organizmie i poprawiają samopoczucie.

Dlaczego Gabinet Orchidea?

Gabinet Orchidea, mieszczący się w Niepołomicach, to miejsce wyjątkowe, a masaż relaksacyjny to jedna z naszych specjalizacji. W naszym salonie urody, podczas masażu, stosujemy tylko najwyższej jakości olejki, które pozwalają na odprężenie oraz wprawiają w błogi stan relaksu. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wiemy, jak sprawić, aby korzystanie z masażu relaksacyjnego było nie tylko ucztą dla ciała, ale również dla duszy. Odwiedzając nasz salon urody, zyskujesz pewność, że zaopiekujemy się Tobą jak długo wyczekiwanym gościem. Dla nas każda z odwiedzających nas osób jest wyjątkowa, dlatego z przyjemnością wsłuchujemy się w Wasze potrzeby. Wiemy, co zrobić, aby czas spędzony w naszym krakowskim centrum urody był dla Was niepowtarzalny. Masaż relaksacyjny w naszym salonie w Niepołomicach, to wyjątkowy sposób na chwilę wytchnienia i odpoczynku! Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego. Zapewniamy, że Twoja pierwsza wizyta w naszym salonie nie będzie ostatnią! Jeśli zmagasz się z codziennym stresem i napięciami, masaż tego typu jest właśnie dla Ciebie.