MASAŻE I RYTUAŁY SPA​

anna mikosz

Masaż ciepłymi kamieniami

Jest to masaż głęboko relaksacyjny, rewitalizujący oraz regeneracyjny. Zabieg łagodzi napięcie mięśni i wspomaga ich regenerację. Masażysta dla uzyskania efektu niesamowitego odprężenia stosuje ciepłe kamienie bazaltowe, co wpływa na niepowtarzalne odczucia. Masaż działa kojąco na zmysły, poprawia pracę narządów wewnętrznych oraz likwiduje stres i niepokój.

Masaż ciepłymi kamieniami to wyjątkowy masaż dla wyjątkowych Gości SPA Wieniawa. Wywodzący się z tradycji Dalekiego Wschodu masaż ciepłymi kamieniami bazaltowymi. Idea tego zabiegu, w początkowych przekazach skupiała się na przekonaniu, że wzdłuż kręgosłupa znajdują się ośrodki energetyczne naszego organizmu, zwane czakrami, które stymulują nasz organizm do pracy. Bez względu na wszystko, wiadomym jest ,że ciepłe, idealnie oszlifowane kamienie bazaltowe, mają doskonałą możliwość grodzenia ciepła dzięki temu, ze pochodzą one z zastygłej lawy wulkanicznej. Te właściwości cieplne, są wykorzystywane w masażu.

Kamienie bazaltowe są nośnikiem ciepła, których to energia oddawana jest ciału osoby masowanej. To niezwykłe wrażenie jest nie tylko przyjemne ale również bardzo relaksujące dla gościa SPA. Energia ziemi jaka kumulowana jest w lawie, oddawana jest osobie masowanej. To głębokie doświadczenie bliskie jest każdemu człowiekowi. Masaż ten jest bardzo polecany mężczyznom, którzy intensywnie pracują , dużo czasu spędzają przed ekranem komputera oraz rzadko kiedy mają czas na masaż.

Taki zabieg ,uwalnia napięcie mięśniowe, silnie rozluźnia ale również pozwala na osiągniecie stanu relaksu o który tak trudno w gonitwie dnia codziennego. Masaż ciepłymi kamieniami wykonywany jest w przytulnych pomieszczeniach SPA Wieniawa , w rytym muzyki relaksacyjnej oraz w aromatyzowanych pomieszczeniach. Takie doświadczenie relaksu, jest specjalną ofertą dla Panów, którzy intensywnie pracują i na co dzień nie mogą z tego typu zabiegu korzystać.

Pobyt w SPA Wieniawa, jest doskonałą okazją do tego aby poczuć klimat prawdziwego SPA, doświadczyć relaksu, który na długo pozostanie w pamięci i będzie doskonałym anitodotum na bolączki dnia codziennego. Czując na barkach ciągły stres oraz pośpiech warto poszukać ucieczki od codzienności w masażu ciepłymi kamieniami i czerpać energię z natury z którą jesteśmy nierozerwalnie związani każdego dnia​

Czas – 50 minut

80 zł

Czas – 80 minut

160 zł