Gabinet estetyki Ciała Orchidea

anna mikosz

Gabinet Orchidea Anna Mikosz

O mnie

Jestem z wykształcenia dyplomowanym kosmetologiem wyższej szkoły promocji zdrowia oraz kosmetologii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy kosmetologa oraz mogę pochwalić się niezliczoną ilością certyfikatów z zakresu medycyny estetycznej oraz pielęgnacji. Moją pasją jest przyczyniać się do poprawy jakości życia moich Pacjentów i uważam, że zabiegi jakie wykonuję bardzo dobrze realizują to zadanie.

Przed przystąpieniem do pracy chcę dobrze poznać Twoje potrzeby, aby doradzić najlepsze dla Ciebie rozwiązania. Powiem Ci też, jakich dokładnie rezultatów się spodziewać. Zależy mi na tym, żebyś w moim gabinecie czuł/a się bezpiecznie i komfortowo.

ZAPRASZAM SERDECZNIE

O gabinecie

Gabinet Estetyki Ciała Orchidea to kameralne miejsce znajdujące się w podkrakowskich Niepołomicach obok Puszczy Niepołomickiej gdzie można zregenerować ciało i umysł oraz odnaleźć wewnętrzną harmonię i spokój. Elegancko urządzone, komfortowe wnętrza i ciepła, przyjazna atmosfera sprawiają, że wizyta w salonie staje się niezwykle odprężającym, niezapomnianym przeżyciem. Dbamy o piękny wygląd i dobre samopoczucie w oparciu o wykorzystanie naturalnych składników z najwyższej jakości profesjonalnych naturalnych preparatów. Nasze wieloletnie doświadczenie dostarcza naszemu zestresowanemu organizmowi kompletnego ukojenia, a magia dobroczynnego dotyku, połączona z najnowszymi odkryciami techniki oraz kosmetologii, przywraca utraconą życiową energię, młodość oraz witalność. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje, śledzi najnowsze osiągnięcia na rynku kosmetycznym, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz dostosować naszą ofertę do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Zależy nam, aby nasza oferta była wyjątkowa i niepowtarzalna. Dlatego cały czas stawiamy na rozwój, wprowadzając do oferty nowości z rynku medycyny estetycznej i kosmetologii. W naszej szerokiej ofercie szczególnie polecamy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, modelowania sylwetki, kosmetologii, depilacji laserowej, zabiegów relaksacyjnych i rytuałów SPA, podologii. Posiadamy również specjalistyczne programy pielęgnacyjne dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz dla wymagającej skóry mężczyzn.

Pozwól zabrać się w świat relaksu, wyciszenia i odpoczynku.

Logotyp Orchidea Gabinet Anna Mikosz
Gabinet Orchidea Anna Mikosz

Zasługujesz na chwilę dla siebie

Przeczytaj więcej o zabiegach na naszym blogu urodowym, przejrzyj zakres usług lub od razu skontaktuj się z nami w celu umówienia wizyty.

bloghttps://pornhddealer.com makingxxx.net lil boo good wet muff.